Відгуки про компанію "ТОП5"
- дмитрий Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую Вам, що оцінили нашу роботу)
- Коментар продавця
- Тамара Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже дякую Вам, за Ваш позитивний відгук. Приємно було з Вами працювати)
- Коментар продавця
- Роман Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказал на пошив для моей модели авто, 4 дня пошив, 2 дня на доставку, очень доволен, все подошло по размеру даже местами пришлось прилагать усилия что бы натянуть чехол на сидения, зато натяжка супер, все по технологии. Продавца рекомендую, цена понравилась, качество отличное, фурнитура в наборе, в обще все как нужно. Если ткань красная так на красная, если черная, то аж лаком отливает, швы очень прочные, иной раз приходилось прилагать усилия что бы натянуть, ничего не разошлось, не треснуло.
Авто весьма преобразился, рекомендую,- Коментар продавця
Дуже дякую Вам, за Ваш розгорнутий коментар. Дуже приємно отримувати такі гарні відгуки. Наша команда працює для того щоб ви отримували саме такі позитивні емоції)
- Коментар продавця
- Дар'я Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за Ваш позитивний відгук) Гарні відгуки надихають Нас на найліпші результати)
- Коментар продавця
- Сергій П.
- Сергей К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
чохли нормальні, низька якість підлокітника. магазин норм.
- Коментар продавця
Дякую за Ваш відгук. Завжди прагнемо досягти кращих результатів, і нам ще є куди рости. Дякую, все буде взято до уваги
- Коментар продавця
- Тимофей Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ответственный продавец! Рекомендую безусловно! Быстро перезвонили, обговорили нюансы. Всё подошло по размеру, форме и цвету!
- Коментар продавця
Дуже дякую за Ваш відгук. Дуже приємно що наша робота гарно оцінена.
- Коментар продавця
- Павло С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую
- Коментар продавця
Приємно отримати Ваш позитивний відгук. Дякую за позитивний підхід до оформлення замовлень
- Коментар продавця
- Міла П.
задоволені чихлами,чоловік іх надів бистро,класно виглядає🥰.
